Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli bir hizmet anlayışı ile karşılamak temel hedefimizdir. İlkler şehri Uşak’ta şehrin merkezinde nezih, rahat, güvenilir bir apart otel arayanlar için ideal bir konaklama imkanı sunuyoruz. Misafirlerimizin ve yakın çevrelerinin tekrar bizi tercih etmesi bizim için paha biçilemezdir.

Müşteri memnuniyeti ;
Uşak lavinya apart otel ailesi olarak misafirlerimiz için konfor, ergonomi, hijyen ve güvenlik açısından saygın bir marka olmak lavinya apart otel ailesinin misyonudur.

Konforlu odalar;

  • Misafirlerimizin evlerindeki konfor ve rahatı sunabilmek için standartları yüksek, konforlu;
  • 1 adet suit daire (jakuzili)
  • 12 adet aile dairesi (1 adet double yatak, 2 adet tekli yatak)
  • 10 adet standart daire (4 adet tek kişilik yatak) ile konaklama imkanı sağlamaktayız.
  • Ayrıca tüm odalarımızda; tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, yemek ve çay yapabileceğiniz bütün mutfak gereçleri mevcuttur.
  • Güvenli konaklama;

Uşak lavinya apart otel ailesi olarak önceliklerimizden biri de misafirlerimizin güvenli bir ortamda konaklamasını sağlamaktır. Bunun için 7 gün 24 saat görevlimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz;
Gerek şehir içi gerekse şehir dışında yeni nesil apart otel anlayışıyla, her geçen gün biraz daha büyüyen saygın bir marka olmayı amaç edinen; yenilikçi, standartları yüksek, tercih edilen bir marka olmak.

Misyonumuz;
Doğru kalite ve fiyat oranı sağlayarak misafirlerimizi bütüncül bir kalite anlayışı ile toplum değerlerine saygılı, beklentileri en üst düzeyde karşılamak.